Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Informace pro hráče

2. "VÝZVA TÝMŮ" (MŽ, 5. tř.): HC CHEB - HC ČERTI OSTROV

SOUTĚŽÍCÍ TÝMY (DOMÁCÍ - HOSTÉ): HC CHEB - HC ČERTI OSTROV

VYZYVATEL: HC CHEB

ZAČÁTEK VÝZVY: 30.11.2020

KONEC VÝZVY: 04.12.2020 v 10:00

PODMÍNKY VÝZVY: 

https://ostrovmzsz.websnadno.cz/vy__zva_ty__mu___i_-_manua__l_pptx.pdf

VÝZVA MŽ: 

VÝZVA 5.tř.: 

Posílám upřesňující  informace k projektu „Výzva týmů“.

1/ soutěží hráči HC Čerti Ostrov proti HC Cheb

2/ hráči MŽ zkoušejí výzvu:

3/ hráči 5. tř. zkoušejí  výzvu:

4/ každý hráč pošle svému trenérovi (MŽ – R. Škarda, 5. tř. – T. Jessl) krátkou ukázku svého tréninku na videu

5/ v pátek 04.12.2020 v 10:00 je konec výzvy mezi HC Čerti Ostrov a HC Cheb

6/ vyhrává ten tým, který bude mít více hráčů zapojených do projektu (= více natočených videí)

7/ účast je dobrovolná


SLUŽBA V KABINĚ (MŽ + SŽ) - 05.10. - 11.10.2020

MŽ: BÁCHOR, JEDLIČKA

SŽ: HARANT, HOLOUBEK


 ROZPIS UTKÁNÍ LISTOPAD 2020 (MŽ / SŽ)..........AKTUALIZACE 13.10.2020

 


PLÁN TRÉNINKŮ 12.10 - 25.10.2020 (MLADŠÍ ŽÁCI, STARŠÍ ŽÁCI)

PONDĚLÍ: 

15:45 SUCHÁ PŘÍPRAVA, 16:45 - 17:45 LED, 17:55 - 18:10 VÝKLUS

17:00 SUCHÁ PŘÍPRAVA, 18:00 - 19:00 LED, 19:10 - 19:20 VÝKLUS (MŽ + SŽ)

ÚTERÝ (STŘELECKÝ TRÉNINK): 

06:10 - 07:10 LED (BLIŽŠÍ INFO T. JESSL)

TRÉNINK S 5. TŘ. (15:00 SUCHÁ PŘÍPRAVA, 16:15 - 17:15 LED) 

PRÁGROVÁ, PLZÁK, APPELTAUER, BENDA, KREJSA, VEROVKIN, BŘEČKA, MAKOVEC, HRUŠKA

STŘEDA: 

16:00 SUCHÁ PŘÍPRAVA, 17:00 - 18:00 LED, 18:10 - 18:20 VÝKLUS (MŽ)

17:15 SUCHÁ PŘÍPRAVA, 18:15 - 19:15 LED, 19:25 - 19:35 VÝKLUS (SŽ)

ČTVRTEK: 

TRÉNINK S 5. TŘ. (15:00 SUCHÁ PŘÍPRAVA, 16:15 - 17:15 LED) 

PRÁGROVÁ, PLZÁK, BENDA, VEROVKIN

16:30 SUCHÁ PŘÍPRAVA, 17:30 - 18:30 LED (MŽ + SŽ)

PÁTEK: 

15:00 SUCHÁ PŘÍPRAVA, 16:00 - 17:00 LED (MŽ)

16:15 SUCHÁ PŘÍPRAVA, 17:15 - 18:15 LED (SŽ)

NEDĚLE: UTKÁNÍ V TACHOVĚ (VIZ NOMINACE NA UTKÁNÍ)


TRÉNINKOVÉ SKUPINY - AKTUALIZACE 27.09.2020

MŽ: FIALOVÁ, ŠARMAN, KREJSA, ŽĎÁRSKÝ, VEROVKIN, APPELTAUER, PLZÁK, BENDA, BEČKA J., JESSL, PRÁGROVÁ, ŠNEBERGER, HRUŠKA, ONYSHCHENKO​

SŽ: FIALOVÁ / RYBKA, DVOŘÁK JA., BEČKA V., HARANT, RŮŽIČKA L., HOLOUBEK, DVOŘÁK. JI., SLIVOŇ, BÁCHOR, JEDLIČKA, BREZOVSKÝ MAT., IUZEEV, RESANZEW, BŘEČKA, MAKOVEC, BREZOVSKÝ MAT., RŮŽIČKA J., MATOUŠEK, RADA

POMŮCKY: ŠVIHADLO, HOKEJOVÁ HŮL, DŘEVĚNÁ KULIČKA


TÉMA HČJ - ŘÍJEN

"PASTRŇÁK": https://ostrovmzsz.websnadno.cz/pastrnak__crossover_.mp4

"CROSBY - ŠPIČKY": https://www.youtube.com/watch?v=8BwK2ECscX4&t=21s 

(17. VTEŘINA VIDEA)

"DACJUK": https://www.youtube.com/watch?v=zbuPXA_98Z4​, (09. VTEŘINA VIDEA)

TOPlist